مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل در شهرداری دماوند
مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل در شهرداری دماوند
در این مراسم با حضور مسئولین شهرستانی و مدیریت شهری دماوند با اهدای لوح تقدیر از زحمات رانندگان پیشکسوت و نمونه خطوط مسافربری نقاط مختلف شهر تقدیر و تشکر گردید.

🔹مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل با حضور حجت الاسلام فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند، مهدی  حیدری، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان و تعدادی از رانندگان زحمتکش شهر دماوند برگزار شد.
🔸در این مراسم با حضور مسئولین شهرستانی و مدیریت شهری دماوند با اهدای لوح تقدیر از زحمات رانندگان پیشکسوت و نمونه خطوط مسافربری نقاط مختلف شهر تقدیر و تشکر گردید.

🔺تکریم و احترام مسافرین و رانندگان نسبت به هم پیام آور دوستی و محبت است

👤حجت‌الاسلام و المسلمین فتاح دماوندی، امام جمعه :‍

🔹رانندگان در جامعه نقش مهمی را ایفا کرده و به مردم خدمت‌رسانی فراوانی می‌کنند.
🔸تکریم و احترام مسافرین و رانندگان نسبت به هم پیام آور دوستی و محبت است.
🔹رانندگان در شرایط سخت زحمات زیادی را متحمل می‌شوند و ما از این بزرگواران تشکر می‌کنیم.

🔺️ناوگان حمل و نقل عمومی گلوگاه توسعه در همه حوزه هاست

👤حیدری، فرماندار شهرستان دماوند:

🔹️علاوه بر وظایفی که بر عهده عوامل حمل و نقل عمومی و رانندگان قرار دارد، وظایفی نیز بر عهده دولت، شهرداری ها و شوراهای اسلامی است که باید در سیاست گذاری ها به آن پرداخته شود.
🔸مجموعه شهرداری و شورای شهر باید زمینه ارائه خدمات برای همه شهروندان اعم از شهروندان معلول و دیگر افراد جامعه را فراهم سازند و گستره ارائه خدمات باید شامل همه شهروندان باشد.
🔹️از دیگر موضوعات مهم، سیاست گذاری در زمینه فرهنگ سازی در راستای احترام متقابل شهروندان و رانندگان حمل و نقل عمومی به یکدیگر است.
🔸انتظار ما از رانندگان، سعه صدر و برخورد حسنه با مردم و از مسافران، احترام متقابل به رانندگان است.
🔹️موضوع حایز اهمیت، ارائه خدمات به ویژه در ساعات پایانی شب است که عمدتا در مرکز و دیگر محلات شهرها باید مورد توجه قرار گیرد تا شاهد گلایه از سوی شهروندان نباشیم.
🔸این مهم بر عهده سازمان تاکسیرانی است تا با اتخاذ تدابیر لازم به آن بپردازد.
🔹️امیدواریم مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند که با انگیزه و برنامه‌های علمی وارد عرصه خدمت به مردم شده، در حوزه سیاست گذاری در بحث تاکسیرانی  و تخصیص بودجه برای سال آینده تمهیدات لازم را بیاندیشند تا با توجه به شرایط کرونایی و مشکلات ناشی از متفاوت شدن خدمات رسانی، با کمک و تعامل شاهد ارائه خدمات درخور به شهروندان باشیم.