مسئولان قطعی های مکرر آب را ساماندهی و رسیدگی کنند
مسئولان قطعی های مکرر آب را ساماندهی و رسیدگی کنند
امام جمعه دماوند: مسئولان در مسئله سگ های ولگرد به صورت دائمی و جدی به این مسئله رسیدگی کنند چون باعث اذیت و آزار مردم شده است

💠حجت الاسلام فتاح دماوندی در خطبه های نماز جمعه:

❇️ از مسئولان هیئت های مذهبی، حسینیه ها و مساجد که در بر پایی مراسم عزاداری سالار شهیدان زحمات زیادی را متحمل شدند، سپاسگزاری می کنم.

❇️از همه مردم عزیز شهرستان دماوند و زنان و مردانی که زینب گونه و حسین وار پیام و اهداف قیام عاشورا را ترویج کردند، تشکر می کنم.

❇️از بانیان خیر و کسانی که برای اطعام و پذیرایی از عزاداران محترم هزینه کردند، تشکر می کنم و دعا می کنیم خداوند به مال و ثروت آنان برکت بیشتری عنایت کند.

❇️از مرثیه سرایان، سخنرانان ، زنجیر زنان ، سینه زنان و علمداران سیدالشهدا علیه السلام و همه مجریان برنامه های عزاداری تشکر می کنم.

❇️هزینه کردن برای محرم، سرمایه‌گذاری برای تربیت اسلامی جامعه و افراد و خانواده‌هاست، باید قدر این فرصت ها را بدانین و مجالس را باشکوه برگزار کنیم.

❇️باید محرم و صفر و نهضت روح بخش حسینی را زنده نگه داریم و نسل های آینده را برای روشن نگه داشتن چراغ محافل حسینی آماده نگه داریم.

❇️مردم دماوند از قطعی های مکرر آب گله مندند، از مسئولان مربوطه تقاضا داریم که این موضوع را ساماندهی و رسیدگی کنندـ

❇️از شهرداری ها و دهیاری ها می خواهیم نسبت به نظافت کوچه ها و خیابان ها اهتمام بیشتری داشته باشند  ودر تابستان تخلیه سطل های زباله باید در زمان مشخص و سریعتر انجام شود.

❇️مردم از وجود سگ های ولگرد، آلوده و خطرناک در سطح شهرها و روستاهای گلایه دارند و از مسئولان تقاضا دارند که به صورت دائمی و جدی به این مسئله رسیدگی کنند.

❇️ فصل تابستان در حال سپری شدن و تمام شدن است،  اما برخی شهرداری ها و دهیاری ها هنوز عملیات عمرانی خود را آغاز نکرده اند.

❇️ اهالی محترم مسکن مهر دماوند از نبود امکانات رفاهی اولیه مثل پارک و خدمات مشابه ناراحتند، از شهرداری محترم تقاضا داریم به مسکن مهر بیشتر توجه کنند.

❇️هنوز برخی از کوچه های مسکن  دماوند آسفالت و جدول ندارد و مردم را در تابستان از گرد و خاک و در زمستان از گل وشل در رنج هستند.

❇️پرتاب ماهواره خیام نماد توانایی دانشمندان ایرانی در تحقق شعار “ما می‌توانیم”  است، پیشرفت علمی از ابزارهای اقتدار ماست.

❇️در مذاکرات هسته‌ای شاهد فضاسازی رسانه ای غربی ها برای به کرسی نشاندن عجولانه متن پیشنهادی آنها هستیم.

❇️ تا زمانی که ایران از برداشته شدن تحریم ها و تضمین مربوطه اطمینان حاصل نکند، تحت تاثیر بازی رسانه ای قرار نخواهد گرفت، توپ در زمین آنهاست.

❇️جبهه مقاومت بالنده و سرزنده است و به آینده روشن خود امیدوارانه چشم دوخته است، قله آرزوهای ما ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

❇️عربستان نمی‌تواند جنگ با یمن را ده ها سال ادامه دهد ، یمنی ها هم هیچگاه تسلیم نخواهند شد، پس بهتر است سعودی ها جلوی ضرر را از حالا بگیرند  ، و خود را بیش از این مفتضح نکنند

❇️پیروزی جهاد اسلامی فلسطین در درگیری سه روزه با رژیم صهیونیستی و شکستن گنبد آهنین با شلیک  هزار موشک به سمت اسرائیل را گرامی می داریم.

❇️عقب نشینی و قبول آتش بس و گدایی برای آن از طرف اسرائیل غاصب نشان از ضعف روحی و شکستگی درونی صهیونیست‌ها دارد، این فروپاشی را پیشاپیش تبریک میگوییم.