مهرداد صفایی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان دماوند معرفی شد
مهرداد صفایی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان دماوند معرفی شد
شناسایی و برخورد جدی با افراد دلال و کارچاق کن در اداره ثبت اسناد و املاک دماوندو برخی از سردفتران  که در دلالی اخد سند دست داشتند

🔹در این مراسم موسوی‌زاده رئیس اداره املاک سازمان ثبت اسناد و املاک استان تهران، عبدی معاونت امور املاک و کاداستر استان تهران و جمعی از مسئولان شهرستان دماوند حضور داشتند.

🔹همچنین در این مراسم از زحمات ۲ ماهه محمدامین کریمی‌‌جو رئیس سابق اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان دماوند با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

کریمی‌جو، رئیس سابق اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان دماوند:
🔹در حوزه اسناد منابع طبیعی بجز یک مورد که نیاز به ارائه گزارش دارد، تمام اسناد صادر و تحویل داده شده‌اند.

🔹برخی از ارباب رجوع‌ها نیاز به حضور در اداره ندارند اما این اقدام موجب ازدحام در اداره ثبت می‌شود در حالی که نیاز به حضور آنها در اداره نداریم و این مشکل باید رفع شود.
🔹برخی افراد دلال و کارچاق کن در شهرستان شناسایی شدند و با آنها برخورد جدی صورت گرفت، این افراد دیگر هیچ جایی در اداره ندارند و در هر گوشه‌ای که آنها را می‌بینیم برخورد می‌کنیم.
🔹متاسفانه برخی سردفتران سایر شهرستان‌ها در دلالی و وکالت و… دست دارند که باید با جدیت مانع از اقدامات آنها شد.

🔺اسناد ۱۴ مدرسه توسط اداره ثبت اسناد و املاک منطقه دماوند صادر شد

🔹با پیگیری‌های آموزش و پرورش و همکاری اداره ثبت اسناد و راه و شهرسازی دماوند تعداد ۱۴ سند تک برگ مدارس شهری به متراژ ۶۰.۶۶۵ مترمربع صادر و تحویل آموزش و پرورش دماوند شد.
🔹پورفتحی، رئیس اداره آموزش و پرورش دماوند گفت: دماوند شهری قدیمی است و نگرانی‌های آموزش و پرورش درخصوص ثبت اسناد این است که در حوزه نوسازی مدارس اگر خیری قصد ساخت مدرسه ای را داشته باشد حتما باید سندش به نام آموزش و پرورش باش. 
🔹پورفتحی ادامه داد: با همکاری اداره ثبت اسناد اقدام بزرگی صورت گرفت و حدود ۱۴ سند برای املاک آموزش و پرورش دماوند صادر شد و اگر خیری تمایل داشته باشد می‌توانیم با استفاده از این اسناد مدارس را نوسازی کنیم.