نجات خانواده ۵ نفری گرفتار شده در ارتفاعات «تار» دماوند
نجات خانواده ۵ نفری گرفتار شده در ارتفاعات «تار» دماوند
در این حادثه نجات گران هلال احمر با استفاده از امکانات در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق شدند اعضای این خانواده گرفتار شده را پیدا کنند.

🔹 سعید طاهری، از نجات یک خانواده در ارتفاعات منطقه تار با تلاش نجاتگران جمعیت هلال‌احمر دماوند خبر داد و اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۷:۳۵ دقیقه روز جمعه در پی گزارشات مردمی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان تهران مبنی بر گرفتار شدن ۵ نفر از اعضای خانواده در ارتفاعات منطقه تار بلافاصله یک تیم عملیاتی به سرپرستی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه نجات گران هلال احمر با استفاده از امکانات در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق شدند اعضای این خانواده گرفتار شده را پیدا کنند.

🔹رئیس جمعیت هلال‌احمر دماوند بیان کرد: از گردشگران خواهشمندیم از ورود به مناطق هویر و تار با توجه به شرایط نامساعد جوی خودداری کنند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.

🔸طاهری عنوان داشت: نجات گران اعزام شده به محل حادثه محمدعلی علاالدینی، پوریا حاجی امینی، سید محمدابراهیم و سید پارسا بودند و همچنین عوامل ستاد بحران شهرداری دماوند و آتش‌نشانی در این عملیات نقش آفرینی کردند.