نشست صمیمی معتمدین و ائمه جماعت شهرهای رودهن، آبعلی و روستاهای توابع بخش رودهن با فرماندار شهرستان دماوند
نشست صمیمی معتمدین و ائمه جماعت شهرهای رودهن، آبعلی و روستاهای توابع بخش رودهن با فرماندار شهرستان دماوند
سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند: هدف از تشکیل این جلسه استفاده از تجربیات و خرد جمعی، شناسایی مسائل و ارائه راهکار جهت مرتفع نمودن مشکلات، کاستن فاصله مردم و مسئولین، اولویت‌بندی به امور شهری و روستایی در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان دماوند است.

جمعی از معتمدین، ائمه جماعت شهرهای رودهن، آبعلی و روستاهای توابع، با رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی، امام جمعه شهر رودهن، رضایی مهر، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار رودهن، شهرداران و اعضای شورای شهرهای رودهن و آبعلی و جمعی از مسئولین شهری حضور داشتند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند در این نشست با اشاره به اهمیت حضور معتمدین و صاحبان فکر و اندیشه در پیشبرد اهداف عالی و پیشرفت امور شهرستان، اظهار داشت: هدف از تشکیل این جلسه استفاده از تجربیات و خرد جمعی، شناسایی مسائل و ارائه راهکار جهت مرتفع نمودن مشکلات، کاستن فاصله مردم و مسئولین، اولویت‌بندی به امور شهری و روستایی در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان دماوند است.
طاهرخانی در ادامه پس از استماع نظرات و پیشنهادات، طی سخنانی اقدامات انجام شده در دوران تصدی خدمتگزاری به مردم مومن و انقلابی شهرستان دماوند و برنامه‌های آتی در تحقق مطالبات مردم مطالبی را بیان نمود و با اشاره به اهداف دولت مردمی آیت الله رئیسی، در راستای خدمت‌رسانی به مردم، از پیگیری برای رفع مشکلات خبر داد.
در پایان نیز ضمن استقبال از برگزاری این دیدار، مقرر شد تا تعامل و همفکری‌ها جهت رفع مشکلات و‌ مطالبات مردم به صورت مستمر ادامه داشته باشد.