نشست هماهنگی ستاد جاماندگان اربعین حسینی شهرستان دماوند
نشست هماهنگی ستاد جاماندگان اربعین حسینی شهرستان دماوند
برگزاری مراسم جاماندگان اربعین از امامزاده زین‌العابدین(ع) محله کوهان تا امامزاده عیسی (ع) روستای زیارت

نشست هماهنگی ستاد جاماندگان اربعین حسینی به ریاست رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند و با حضور حجت الاسلام فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان، سرهنگ نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان دماوند و اعضای این ستاد در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

گفتنی است هدف از برگزاری  این جلسه هماهنگی های لازم جهت خدمات رسانی و برنامه‌ریزی  برای برگزاری با شکوه مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین درشهرستان دماوند توسط بوده است.

🔺برگزاری مراسم جاماندگان اربعین از امامزاده زین‌العابدین(ع) محله کوهان تا امامزاده عیسی (ع) روستای زیارت/ اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به لزوم برگزاری منظم و باشکوه پیاده روی جاماندگان اربعین گفت: بسیاری از عاشقان امام حسین (ع) نمی‌توانند مسیر راهپیمایی اربعین را در کشور عراق بین نجف و کربلا طی کنند، از این رو برای عرض ارادت به سرور و سالار شهیدان و یاران باوفای ایشان مراسم جاماندگان اربعین حسینی در همزمان با نقاط مختلف کشور در شهرستان دماوند به صورت متمرکز از امامزاده زین العابدین(ع) محله کوهان تا امامزاده عیسی (ع)روستای زیارت برگزار می‌شود.

رضا طاهرخانی افزود: در همین راستا هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم جهت خدمت رسانی هرچه بهتربه مردم و با شکوه تر برگزار شدن این مراسم معنوی با کمک دستگاههای دولتی و خیرین انجام شده است.

🔺ادارات فرهنگی و مذهبی برای مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین برنامه‌های مفید آماده کنند/ آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها برای حضور دانش آموزان و دانشجویان در مراسم اربعین برنامه‌ریزی کنند

👤«حجت‌الاسلام فتاح دماوندی» امام جمعه شهرستان دماوند:
❇️پیشنهاد خوب این است که کسانی که تمکن مالی دارند هزینه سفر زیارت کربلای عزیزانی که به دلیل نداشتن‌ پول تاکنون مشرف نشده اند را متقبل و از ثواب عظیم آن بهره‌مند شوند.

❇️ادارات فرهنگی و مذهبی برای مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین برنامه های مفید آماده کنند.

❇️آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها برای حضور دانش آموزان و دانشجویان در مراسم اربعین برنامه ریزی کنند.

❇️از خیرین محترم و همه ادارات پشتیبان مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین تشکر می‌کنم.