نصب ۱۲۰ دستگاه سطلهای زباله جدید در سطح شهر
نصب ۱۲۰ دستگاه سطلهای زباله جدید در سطح شهر
شهردار دماوند: داشتن مقاوت در برابر آتش سوزي و ضربه، ظاهری مناسب و كاملا مكانيزه بودن از ويژگی هاي اين نوع سطل ها است كه جايگزين سطل هاي گذشته مي شود.

علی شیوا، شهردار دماوند : حفظ پاکیزگی و آراستگی معابر شهری ، یکی از نیاز های اصلی شهر است تا آرامش و امنیت خاطر شهروندان فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا با توجه به تمهیدات و برنامه ریزی هایی که از سال گذشته صورت گرفته شد، نسبت به خرید و نصب سطلهای زباله جدید با توجه به نیاز منطقه اقدام گردید.

وی با اشاره به نصب ۱۲۰ دستگاه سطل زباله در سطح شهر به ویژه معابر اصلی شهر، بیان داشت: سطل های جدیدی که توسط این واحد شهری خریداری شده است در ابعاد مختلف با توجه به نیاز منطقه در مکان هایی چون مراکز صنفی پر تردد، پیاده روهای پر عبور برای گذران اوقات فراغت، ساندویچ فروشی ها و رستوران ها تعبیه می شود.

شهردار دماوند با اشاره به مزیت های این سطل ها نسبت به سطل های قدیمی موجود در سطح شهر، اذعان داشت: داشتن مقاوت در برابر آتش سوزی و ضربه ، ظاهری مناسب و کاملا مکانیزه بودن از ویژگی های این نوع سطل ها است که جایگزین سطل های گذشته شده و سطل های قدیمی تر نیز بعد از شست و شو در مکان های مورد نیاز جانمایی می شود.