نفرات برتر مسابقات «مردان میدان» استان تهران معرفی شدند
نفرات برتر مسابقات «مردان میدان» استان تهران معرفی شدند
دبیر هیات روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان تهران گفت: مسابقات استانی قوی ترین مردان روستایی و عشایری استان تهران(مرد میدان) با معرفی نفرات برتر در مجموعه ورزشی ۷ هزار نفری تختی اسلامشهر به پایان رسید.

پوریا سهرابی افزود: این رقابت ها با هدف تشویق ورزشکاران و شناسایی استعداد های برتر روستایی به مدت یک روز(۲۷ مهرماه) به میزبانی اسلامشهر برگزار شد.

وی با بیان اینکه ۲۱ ورزشکار در قالب ۶ شهرستان در این رقابت ها حضور داشتند گفت: شهرستان‌های اسلامشهر الف و ب، رباط کریم، شهر قدس، شمیرانات، دماوند و بهارستان در این رویداد ورزشی و قدرتی شرکت داشتند.
دبیر هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان تهران خاطر نشان کرد: در وزن ۹۰- نیز جلال علیاری(اسلامشهر)، مهدی برزگر(رباط کریم) و علی قلی بیگی(دماوند) و در وزن ۱۰۵-  نیز مجید بیگدلی(قدس)، محسن عباس(اسلامشهر) و ابوالفضل عباسی(اسلامشهر) جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.

وی افزود:  همچنین در وزن ۱۰۵+ نیز علی محمد فرمانی(قدس)، عباس رزاق(دماوند) و حمید رضا نسل سهراب(لواسان) جایگاه برتر را بدست آوردند.

وی بیان کرد: این رقابت ها در پنج آیتم قدرتی شامل کشیدن تراکتور ۱۰ تنی، وزنه ۲ ضرب(کنده درخت)، حمل الوار درخت، نردبان معلق(تعادلی) و آسیاب سنگی را شامل می‌شد که ورزشکاران می بایست این مراحل را سپری می کردند.

به گفته سهرابی برترین های این مسابقات به مدت ۲ روز(اول و دوم آبان ماه) در رقابت های مرد میدان کشور شرکت خواهند کرد.