نمایش « ای که مرا خوانده ای » در دماوند بروی صحنه رفت
نمایش « ای که مرا خوانده ای » در دماوند بروی صحنه رفت
نمایش « ای که مرا خوانده ای » به نویسندگی و کارگردانی مهدی رضا خسروی در مجتمع فرهنگی هنری کوثر دماوند اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند، مقارن با آخرین روزهای سال ۱۳۹۹ و در ایام عید مبعث و سالروز تولد سردار دل ها شهید سلیمانی نمایش « ای که مرا خوانده ای » به نویسندگی و کارگردانی مهدی رضا خسروی در مجتمع فرهنگی هنری کوثر دماوند اجرا شد.

حسین ناصری -مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان دماوند در حاشیه اجرای این نمایش اظهار کرد: نمایش « ای که مرا خوانده ای » اجرایی صحنه ای از یک نمایش خیابانی به همین نام است که سال گذشته در سطح شهرستان دماوند به نمایش گذاشته شد.

وی افزود: این نمایش به نویسندگی و کارگردانی مهدی رضا خسروی از تاریخ ۱۸ الی ۲۰ اسفند ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن آمفی تاتر کوثر به روی صحنه رفت و توانست مخاطبین را به سالن بکشاند.

ناصری در ادامه گفت: نمایش « ای که مرا خوانده ای »  داستان جانبازی که در آسایشگاه اعصاب و روان از خاطرات دوران جوانی خود میگوید او بامادرش زندگی می کرد و تنها دارایی اش اتوبوسی بود  که از پدرش بجا مانده، وی به امید رفتن به پابوس امام رضا(ع) برای بردن رزمندگان به خرمشهر عزیمت می کند و با شهید سلیمانی آشنا      می شود.

مسئول انجمن هنرهای نمایشی دماوند اضافه کرد: نمایش خاطرات رفتن ، مجروح شدن  و بستری شدن در آسایشگاه اعصاب و روان این جانباز را روایت می کند که خبر دار شدن از شهادت سردار سلیمانی اتفاقاتی  را برای او رقم می‌زند.