وجود ۶۵۰ دانش‌آموزان رأی اولی در دماوند
وجود ۶۵۰ دانش‌آموزان رأی اولی در دماوند
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند گفت: تعداد ۶۵۰ نفری دانش آموزان رأی اولی در دماوند و ۸۹۰ نفری دانش آموز رأی اولی در رودهن هستند.

ابوالفضل حلیم زمهریر، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در دماوند در مورد نشست هماهنگی همایش رأی اولی‌ها در شهرستان دماوند، اظهار کرد: استفاده از فضای مجازی و بستر آموزش الکترونیک با وجود احتمال تهدیدات می‌تواند فرصت خوبی باشد و ما باید تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

وی گفت: اجرای دقیق، منظم و مستمر طرح ملی نماد در آموزش و پرورش می‌تواند از بسیاری از آسیب های اجتماعی دانش آموزان پیشگیری کند و استفاده از مربیان مجرب، متخصص و متعهد در این راستا حائز اهمیت است.

حلیم زمهریر تاکید کرد: با توجه به تعداد ۶۵۰ نفری دانش آموزان رأی اولی در دماوند و ۸۹۰ نفری دانش آموز رأی اولی در رودهن، برگزاری همایش رای اولی ها در فضای مجازی در دو مرحله در دستور کار قرار خواهد گرفت؛ با برگزاری این همایش به صورت مجازی، علاوه بر دانش آموزان، خانواده های آنها و مربیان هم می توانند از آن بهره مند شوند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: برای تشریح و تبیین ضرورت مشارکت در انتخابات بویژه برای رای اولی ها، استفاده از ظرفیت بسیج دانش آموزی، برگزاری مسابقات و ساخت کلیپ هایی با مضمون حضور حداکثری در انتخابات با هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان از موضوعات حائز اهمیتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.