ویژه برنامه های “مهر مادری” و “شایسته شو” در روز مادر
ویژه برنامه های “مهر مادری” و “شایسته شو” در روز مادر
در آیین گرامیداشت مقام مادر و زن در روز میلاد با سعادت حضرت زهرا(س)، ویژه برنامه هایی با عنوان "مهر مادری" ویژه مادران، "شایسته شو" ویژه نوجوانان و "مهربان ترین مادر" ویژه نونهالان در مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) شهر دماوند برگزار شد. 

💠مراسم ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام شامخ مادر و روز زن، در مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) دماوند با حضور عموم بانوان این شهر برگزار شد.

🔹پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران: در آیین گرامیداشت مقام مادر و زن در روز میلاد با سعادت حضرت زهرا(س)، ویژه برنامه هایی با عنوان “مهر مادری” ویژه مادران، “شایسته شو” ویژه نوجوانان و “مهربان ترین مادر” ویژه نونهالان در مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) شهر دماوند برگزار شد. 

🔸در این مراسم خانم زعفرانی مشاور خانواده به سبک زندگی فاطمی اشاره کرد و در موضوعات روانشناسی زندگی حضرت زهرا(س) در همسرداری و تربیت فرزندان، عفت و حیا، سبک های فرزند پروری، ازدواج آسان و نقش ازدواج در سلامت روان، سلامت جسم، سلامت اجتماعی و … مباحثی را عنوان کرد.

🔹این ویژه برنامه با اجرای سرود توسط دختران نوجوان، تقدیر از مادران با گلدان و گل، تجلیل از فعالان فرهنگی و اهداء جوایز نیز همراه بود.