پروژه کمربندی دماوند اعتبار ملی نیاز دارد
پروژه کمربندی دماوند اعتبار ملی نیاز دارد
بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار پروژه کمربندی دماوند است

رضا طاهر‌ خانی سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند در خصوص احداث کمربندی جنوبی دماوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مطالبات به حق مردم شریف شهرستان دماوند، ایجاد کمربندی جنوبی در این شهرستان است که مسؤولان از سال های گذشته پیگیر احداث این کمربندی شده بودند.

وی گفت: موضوع احداث کمربندی نیاز به اعتبار بالایی دارد که ، نیازمند کمک ملی است و در اعتبارات شهرستانی و حتی استانی هم نمی توان برای احداث این پروژه اقدام کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند بیان کرد: برای جذب اعتبار، پیگیری ها از طرف استاندار تهران و نماینده مردم  دماوند و فیروزکوه در این زمینه به عمل آمده و رایزنی های لازم را داشتند.

طاهر خانی اضافه کرد: با وزیر راه و شهرسازی هم رایزنی های لازم را انجام دادیم و امیدواریم بتوانیم در سال آینده احداث کمربندی دماوند را آغاز کنیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند ضمن عرض تسلیت به خانواده هایی که در تصادف منطقه گیلاوند روز گذشته داغدار شدند، تصریح کرد: به دلیل نبود کمربندی، شاهد اتفاقات تلخ در گذشته واز جمله  دیروز در تصادف زنجیره ای در منطقه گیلاوند بودیم که امیدواریم با آغاز پروژه کمربندی دماوند، شاهد این گونه حوادث تلخ نباشیم.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا کمربندی جنوبی دماوند را در دولت مردمی آیت الله رئیسی افتتاح کنیم تا این پروژه که یکی از مطالبات به حق مردم شریف دماوند با مبلغی بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار است،با حمایت های تمامی مسؤولان، شاهد افتتاح آن باشیم.