پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه دماوند در سالن جلسات آموزش و پرورش منطقه دماوند برگزار شد
پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه دماوند در سالن جلسات آموزش و پرورش منطقه دماوند برگزار شد
فرماندار دماوند: انجام برنامه‌ریزی صحیح و کارشناسی نسبت به تعدیل کلاس‌های پرجمعیت در برخی از مدارس دماوند

جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند به ریاست رضا طاهرخانی فرماندار این شهرستان و با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات آموزش و پرورش منطقه دماوند برگزار شد.
گفتنی است در این جلسه موارد مربوط به بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔺انجام برنامه‌ریزی صحیح و کارشناسی نسبت به تعدیل کلاس‌های پرجمعیت در برخی از مدارس دماوند/ تشکیل گشت‌های بازرسی جهت رفع نقص پروتکل‌های بهداشتی مدارس

رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند گفت: پس از گذشت دوسال از تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا رسما از اول مهر ماه سال تحصیلی آغاز خواهد شد.
وی گفت:از اولیای محترم دانش آموزان درخواست داریم با اطمینان خاطر و بدون هیچ گونه دغدغه ای فرزندان خود را جهت شرکت در کلاس‌های درسی تشویق کنند چرا که محیط مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان از همه لحاظ آماده و مهیا می باشد.
فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: تیم های بازرسی جهت کنترل و رفع نواقص احتمالی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس تشکیل خواهد شد تا ضمن نظارت مستمر از آنها نسبت به روفع مشکلات احتمالی اقدام کنند.
رضا طاهرخانی در پایان گفت: انتظار ما از مدیریت اموزش و پروش شهرستان این است که با برنامه ریزی صحیح و کارشناسی نسبت به تعدیل کلاسهای پرجمعیت در برخی مدارس شهرستان اقدامان لازم را انجام دهد تا همه دانش آموزان از محیط کیفی درس یکسان برخوردار باشند.