پوستر نخستین عهدواره سراسری «چله مهدویت»  با حضور آیت الله احمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری رونمایی شد
پوستر نخستین عهدواره سراسری «چله مهدویت»  با حضور آیت الله احمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری رونمایی شد
نخستین عهدواره سراسری چله مهدویت از ۱۷ بهمن لغایت ۲۷ اسفند سالجاری در قالب ۱۶ برنامه محوری و در ۱۶ شهرستان استان تهران برگزار می شود.

💠این برنامه با حضور آیت الله خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام فتاح دماوندی امام جمعه، رضا طاهرخانی فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانواده معظم شهداء، مسئولین شهری و شهرستان و جمعی از مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان دماوند به انجام رسید.

💢آیت الله احمد خاتمی با بیان اینکه شهر دماوند قبل از انقلاب به عنوان یک شهر انقلابی و بعد از انقلاب نیز همراه انقلاب بود اظهار داشت: نسل جدید طلاب که خدمتگذار در عرصه‌های مختلف هستند، از آغاز در دماوند همراه آن‌ها بودیم.

💢وی با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم افزود: اگر شهدا را یاد نکنیم ناسپاس هستیم؛ اعمال کسانی که در راه خدا به شهادت رسیدند گم نشده و زحمات آن‌ها به بار خواهد نشست.

خاتمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از میوه های ارزشمند شهادت‌ است خاطر نشان کرد: باید از خاندان معظم شهیدان که چشم و چراغ ملت هستند تکریم به عمل آید.

💢عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی نظام ۵۳ ساله اسلام ستیز و مردم ستیز فرو ریخت و نظام اسلام مدار روی کار آمد.

💢وی با اشاره به بیانات داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: در هر کجا که به اسلام عمل کردیم پیروز شدیم و در هر کجا که از اسلام عقب نشینی کردیم نقطه ضعف ما بود.

💢این مقام مسئول با تاکید بر اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی استقلال جای بردگی را گرفت، گفت: تنها کشور مستقل امروز جمهوری اسلامی ایران  است و شرق و غرب بر ایران مسلط نیست.

💢غلامرضا عبدالله بیگی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند در گفتگویی پیرامون نخستین عهد واره سراسری چله مهدویت بیان داشت: نخستین عهدواره کشوری چله مهدویت به همت تشکل های فرهنگی هنری و مردمی با پشتیبانی نهادهای حاکمیتی و مسئولیت استانداری تهران همراه با دبیری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در حال برگزاری است.

💢وی افزود: نخستین عهدواره سراسری چله مهدویت از ۱۷ بهمن لغایت ۲۷ اسفند سالجاری در قالب ۱۶ برنامه محوری و در ۱۶ شهرستان استان تهران برگزار می شود که بخش هنرهای نمایشی و نمایش های آیینی نخستین عهدواره سراسری «چله مهدویت» توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند برگزار می گردد.