پویش«تخفیف به عشق مولا»در بین اصناف استان تهران راه اندازی می شود
پویش«تخفیف به عشق مولا»در بین اصناف استان تهران راه اندازی می شود
سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران ضمن تشریح برنامه های دهه امامت و ولایت گفت: پویش«تخفیف به عشق مولا» به طور خودجوش در بین اصناف استان تهران راه اندازی می شود.

علیرضا جانه در جمع خبرنگاران ضمن تشریح برنامه‌های ستاد دهه ولایت و امامت افزود: برپایی ایستگاه‌های صلواتی با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی، راه‌اندازی کاروان شادی، برگزاری جشن‌های خانگی، آزادی زندانیان، برپایی میزخدمت، دیدار با سادات محله و تکریم خانواده شهدا، برگزاری برنامه های ویژه در روز عرفه و نیایش با همکاری خادمیاران و یاوران رضوی مناطق و شهرستان‌های استان بخشی از برنامه های دهه امامت و ولایت است.

وی در ارتباط با برنامه‌های روز عید قربان نیز گفت: در روز عید قربان به دو صورت متمرکز و غیر متمرکز و به صورت محله محور شاهد ذبح قربانی هستیم، که گوشت های قربانی شده پس از بسته‌بندی میان خانواده‌های تحت پوشش کانون‌های خدمت رضوی مناطق یا شهرستان های استان تهران توزیع می شود.

سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران ادامه داد: برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع خطبه غدیر و فضاسازی و آذین بندی محله‌ها، منازل و مساجد، راه اندازی پویش «هر خانه یک پرچم» با طرح «فقط حیدر امیرالمومنین است»، ویژه دهه ولایت و امامت، راه‌اندازی پویش مردمی «تخفیف به عشق مولا» در بین اصناف که به‌صورت خودجوش درصدی از اجناس خود را با تخفیف ویژه عرضه کنند و برای این منظور پوسترهایی جهت اطلاع رسانی و نصب در صنوف و مغازه دارهای داوطلب، طراحی شده و در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شود، از دیگر برنامه های دهه امامت و ولایت است.

جانه بیان فضائل امیرالمومنین علی (ع) و قرائت خطبه غدیر در مساجد و اماکن متبرکه به ویژه مساجد امام رضایی را بخش دیگری از برنامه‌های معنوی در دهه ولایت دانست.