پیگیری توسعه ظرفیت‌های درمانگاه شبانه‌روزی شهر کیلان
پیگیری توسعه ظرفیت‌های درمانگاه شبانه‌روزی شهر کیلان
ساختمان جدید درمانگاه شبانه‌روزی کیلان در اواخر سال گذشته پس از ۱۱ سال توقف با تلاش و پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس، فرماندار شهرستان دماوند، مدیریت ششم شهر کیلان و همکاری مساعد رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند به بهره‌برداری رسید.

«پیمان آقاجان‌احمدی» رئیس و «زمان‌الله قاسم‌قمی» نائب رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از بخش‌های ساختمان تازه افتتاح شده مرکز شبانه‌روزی خدمات جامع سلامت شهیده پروین ناصحی شهر کیلان بازدید کردند.

اعضای شورای شهر کیلان در این بازدید، ضمن قدردانی از کادر و پزشکان محترم درمانگاه شبانه‌روزی کیلان، با دکتر طهماسبی مسئول این مرکز گفتگو کردند.
در این بازدید، توسعه فعالیت‌های حوزه بهداشت و سلامت، بهره‌‌برداری مناسب از فضای ساختمان جدید مرکز، محوطه‌سازی، احیا و افزایش تعداد وسایل بازی کودکان و ایجاد فضای سبز در محوطه مرکز همچنین احداث ساختمان جدید با کمک مدیریت شهر و خیرین جهت خدمات تخصصی همچون فیزیوتراپی و … مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

لازم به ذکر است؛ ساختمان جدید درمانگاه شبانه‌روزی کیلان در اواخر سال گذشته پس از ۱۱ سال توقف با تلاش و پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس، فرماندار شهرستان دماوند ، مدیریت ششم شهر کیلان و همکاری مساعد رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند به بهره‌برداری رسید.