کاندیدای مورد نظر شورای وحدت آیت‌الله رئیسی است
کاندیدای مورد نظر شورای وحدت آیت‌الله رئیسی است
رئیس شورای وحدت شهرستان دماوند تصریح کرد: با توجه به سوابق درخشان آیت الله رئیسی در قوه قضائیه و آستان قدس رضوی و همچنین تعداد آرای بسیار خوب در دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری، انتظار می‌رود در این دوره از انتخابات ایشان با رای بالایی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوند.

:
✅به گزارش خبرگزاری تسنیم از دماوند، جواد حاجی علیرضایی ، رئیس شورای وحدت شهرستان دماوند در نشست خبری که به میزبانی دفتر استانی تسنیم در دماوند با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، با اشاره به لزوم مشارکت مردم در انتخابات اظهار داشت:
🔶️در سال گذشته و در انتخابات مجلس میزان مشارکت مردم در شهرستان دماوند چیزی حدود ۴۳ درصد بود که با توجه به مشکلات اقتصادی و معضلات مختلفی که در یک سال اخیر در کشور به وجود آمده است، احتمال می‌رود که انتخابات پیش رو نیز با همین درصد پایین از مشارکت برگزار شود. 
🔶️وی افزود: با عنایت به سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری در این برهه از زمان تلاش می‌کنیم تا مشارکت در انتخابات به بالای ۵۰ درصد برسد زیرا که رهبر انقلاب فرمودند انتخابات یک روز  است، اما نتیجه آن مربوط به ۴ سال است لذا توصیه می‌شود مردم با حداکثر توان در انتخابات شرکت کنند.

🔶️رئیس شورای وحدت شهرستان دماوند با اشاره به برگزاری انتخابات شوراهای شهر بیان کرد: لیست تایید شده توسط هیئت نظارت بررسی شده ‌که تعداد زیادی از این افراد از ویژگی‌های مدنظر از جمله تعهد، تخصص، سلامت، شجاعت، صلابت و ارتباط اجتماعی برخوردار هستند. در واقع مجموعه‌ای از جوانان و تجربه‌ها از جمله ویژگی‌های مهم شورای وحدت برای اعضای شورای شهر است. 
🔶️حاجی علیرضایی تصریح کرد: هیئت اجرایی شورای وحدت چندین نشست در این زمینه برگزار کرده و تقریبا در ۵ شهر اصلی شهرستان به گزینه‌هایی رسیدیم که اگر نامزدها با شرایط ما موافقت کنند از آن‌ها حمایت خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم افرادی را پیشنهاد دهیم که مردم بتوانند با اطمینان بیشتر به آن‌ها رأی دهند. 
🔶️وی تأکید کرد: کاندیدای مورد نظر شورای وحدت آیت‌الله رئیسی است و در شهرستان دماوند چندین گروه در جبهه‌های مختلف در حال فعالیت هستند لذا ما با تمامی این گروه‌ها در ارتباط هستیم و برای‌تقویت این جبهه‌ها تلاش می کنیم. 
🔶️رئیس شورای وحدت شهرستان دماوند تصریح کرد: با توجه به سوابق درخشان آیت الله رئیسی در قوه قضائیه و آستان قدس رضوی و همچنین تعداد آرای بسیار خوب در دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری، انتظار می‌رود در این دوره از انتخابات ایشان با رای بالایی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوند. 
🔶️حاجی علیرضایی خاطرنشان کرد: یقیناً با انتخاب آیت الله رئیسی و با توجه به عملکرد ایشان در سمت‌های دیگر، ایشان پیروز مشکلات خواهند شد، زیرا که فعال کردن حدود یک‌هزار کارخانه و بازگشت تعداد بسیار زیادی از کارگران، حل کردن مشکلات تعاونی‌ها وغیره از جمله فعالیت‌های تاثیرگذار و مهم ایشان بوده است.‌