کتابخانه تخصصی فرهنگیان راه‌اندازی می‌شود / دعوت از نویسندگان فرهنگی برای شرکت در جشنواره معلمان مولف
کتابخانه تخصصی فرهنگیان راه‌اندازی می‌شود / دعوت از نویسندگان فرهنگی برای شرکت در جشنواره معلمان مولف
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: کتابخانه تخصصی با هدف استفاده از این مرجع به عنوان یک بانک جامع و اختصاصی برای فرهنگیان سراسر کشور راه‌اندازی می‌شود.

سیدمجتبی هاشمی افزود: همزمان با برگزاری اولین جشنواره معلمان مولف و در جهت دستیابی به اندوخته‌های تجربی و تالیف شده در قالب کتاب تمامی همکاران مدارس، مراکز پرورشی و ادارات آموزش و پرورش، از تمام فرهنگیان مؤلف، مترجم و مصحّح کشور دعوت می‌شود تا آثار خود را که برای نخستین بار منتشر کرده‌اند، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی اظهار داشت: در این جشنواره از همه معلمان خواسته شده تا ۲ نسخه از آثار تالیفی خود را که در یکی از زمینه‌های؛ علوم کامپیوتر، اطلاع رسانی و کلیات، فلسفه و روان‌شناسی، دین، علوم اجتماعی، زبان، علم، تکنولوژی، هنر و سرگرمی، ادبیات، تاریخ، جغرافیا و علوم وابسته است به دبیرخانه جشنواره معلمان مولف واقع در کانون فرهنگی تربیتی سمیه شهرستان ری ارسال کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به قرار گرفتن در زیست بوم جدید امیدواریم باهم افزایی با اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره و همچنین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ادامه راه، کتابخانه مجازی فرهنگیان را نیز ایجاد و تجهیز کنیم تا علاقمندان  سراسر کشور از این مرجع به عنوان یک بانک جامع و تخصصی فرهنگیان استفاده کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی شهرستان‌های استان تهران در پایان ضمن دعوت از فرهنگیان مولف سراسر کشور برای شرکت در این جشنواره یادآور شد: در این جشنواره بعد از داوری آثار و اعلام اسامی برگزیدگان، به همه شرکت کنندگان این جشنواره گواهی معتبر اعطا خواهد شد.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ناحیه یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.