کسب ۲ نشان طلا توسط دختران دماوندی در مسابقات استان اصفهان
کسب ۲ نشان طلا توسط دختران دماوندی در مسابقات استان اصفهان

🔹به گزارش دفتر اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش دماوند، مسابقات بین‌المللی کاراته سبک شوتوکان SKI با حضور شماری از شرکت‌کنندگان سراسر کشور در استان اصفهان برگزار شد.🔸پس از برگزاری رقابت‌های این مسابقه «آیلین و آیگین محمودی» دانش‌آموزان دختر مدرسه غیردولتی نرگس دماوند توانستند مدال طلای این مسابقات را کسب کنند. 🔹زهرا طاولی، مدیر […]

🔹به گزارش دفتر اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش دماوند، مسابقات بین‌المللی کاراته سبک شوتوکان SKI با حضور شماری از شرکت‌کنندگان سراسر کشور در استان اصفهان برگزار شد.
🔸پس از برگزاری رقابت‌های این مسابقه «آیلین و آیگین محمودی» دانش‌آموزان دختر مدرسه غیردولتی نرگس دماوند توانستند مدال طلای این مسابقات را کسب کنند.

🔹زهرا طاولی، مدیر آموزش و پرورش دماوند در پیامی کسب این افتخارآفرینی را به دانش آموزان و خانواده های آنان تبریک گفت و برای همه دانش آموزان ورزشکار شهرستان دماوند آرزوی موفقیت روزافزون نمود.

🔸همچنین رضایی مدیریت دبستان نرگس دماوند، طی پیامی ضمن تبرک درخشش دانش‌آموزان این مدرسه گفت: دختران عزیزمان آیلین و آیگین محمودی موفقیت شما در مسابقات نشان از لیاقت و شایستگی شما دارد و امیدوارم با توکل به درگاه خداوند متعال در کلیه مراحل زندگی به ویژه پیشبرد و گسترش ورزش کاراته موفق و پیروز باشید.