۳۲۰ نسخه کتاب با اجرای طرح «پیک کتاب» در شهر دماوند امانت داده شد
۳۲۰ نسخه کتاب با اجرای طرح «پیک کتاب» در شهر دماوند امانت داده شد
در این طرح اعضای محترم کتابخانه می توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۷:۳۰ کتابهای مورد نیاز خود را با توجه به منابع موجود کتابخانه قابل جستجو در سامانه samanpl.ir به‌صورت تلفنی و تماس با شماره ۷۶۳۲۴۴۲۲ از کتابداران کتابخانه کوثر درخواست نمایند.

حسین محمدی مسئول نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان دماوند اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا و توقف خدمت امانت به عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات کتابخانه‌ای و ایجاد عدالت اجتماعی و فرهنگی در میزان دسترسی راحت و کم هزینه مردم به خدمات کتابخانه ای، طرح راه‌اندازی خدمت «تحویل منابع درب منازل» با عنوان “پیک کتاب” توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور در شهرستان دماوند انجام شد.

وی افزود: در این طرح اعضای محترم کتابخانه می توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۷:۳۰ کتابهای مورد نیاز خود را با توجه به منابع موجود کتابخانه قابل جستجو در سامانه samanpl.ir به‌صورت تلفنی و تماس با شماره ۷۶۳۲۴۴۲۲ از کتابداران کتابخانه کوثر درخواست نمایند.

رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان دماوند گفت: این درخواست‌ها بعد از جمع‌بندی، آماده‌سازی و بسته بندی شده طی روزهای دوشنبه هر هفته و از طریق همکاران کتابخانه بصورت رایگان به درب منازل درخواست کننده ارسال می شود.