‍ آیین تکریم و معارفه معاونت مالی شهرداری پردیس برگزار شد
‍ آیین تکریم و معارفه معاونت مالی شهرداری پردیس برگزار شد
مرتضی همتی: تخصیص اعتبارات دولتی به شهرداری ها درصد بسیار ناچیزی است، از این رو مدیریت شهری باید با تکیه بر توان خود و در سایه برنامه ریزی های مدون نسبت به تولید منابع درآمدی اقدام کند.

مراسم تکریم و معارفه معاونت مالی شهرداری پردیس با حضور مرتضی همتی شهردار پردیس، اعضای شورای اسلامی این شهر و جمعی از کارکنان در سالن جلسات شهرداری پردیس برگزار شد.

شهردار پردیس در این مراسم اظهار داشت: واحد مالی برای هر سازمانی به ویژه شهرداری ها بعنوان قلب تپنده یک مجموعه برغم برخی تصورات، ورای یک روند صرفا اداری است و طیف گسترده‌ای از وظایف شامل تحلیل، پردازش، تولید، تنظیم و مدیریت منابع مالی در هر دو حوزه درآمدی و هزینه ها را دربر می گیرد.

وی با بیان اینکه بهترین راه کسب درآمد، درست هزینه کردن است، بیان داشت: تخصیص اعتبارات دولتی به شهرداری ها درصد بسیار ناچیزی است، از این رو مدیریت شهری باید با تکیه بر توان خود و در سایه برنامه ریزی های مدون نسبت به تولید منابع درآمدی اقدام کند.

مرتضی همتّی تصریح کرد : وقایع ناخوشایند گذشته اعتبار شهرداری را خدشه دار کرد اما با حمایت های بی دریغ شورای اسلامی شهر پردیس و تلاش های بی وقفه همکارانم، شهرداری پردیس امروز به ساحلی نسبتا امن و آرام رسیده است.