‍ از رئیس جمهور محترم و نمایندگان انقلابی تقاضا داریم به درد دل معلمان طرح مهر آفرین و محرومان از طرح رتبه بندی گوش کنند
‍ از رئیس جمهور محترم و نمایندگان انقلابی تقاضا داریم به درد دل معلمان طرح مهر آفرین و محرومان از طرح رتبه بندی گوش کنند
گفتیم قفل کردن ساخت و ساز مسکن در دماوند باعث گرانی قیمت آن و افزایش اجاره‌بها شده است،  که در فرمایش اخیر رهبری نیز بر آن تأکید شده است

💠حجت الاسلام فتاح دماوندی در خطبه های نماز جمعه:
🔹مسئولین و دولتمردان باید امید و اعتماد مردم را افزایش دهند، حضور بین مردم و تلاش برای خدمت به آنها امید آفرین و اعتماد زاست.
🔹رهبر عزیز تذکر دادند که در شرایط کنونی اولویت اول و اصلی اقتصاد است البته با پیوست فرهنگ.
🔹رهبر بزرگوار تاکید کردند که در مسئله مسکن عقب‌ماندگی زیادی وجود دارد و نبود مسکن به مقدار نیاز موجب افزایش سرسام آور قیمت و اجاره‌بها و رنج و زحمت مردم شده است.
🔹در تریبون نماز جمعه چند بار تذکر دادیم که باید همه کمک کنند تا ساخت و ساز مسکن رونق پیدا کند، سنگ اندازی در ساخت مسکن خیانت به مردم است.
🔹گفتیم قفل کردن ساخت و ساز مسکن در دماوند باعث گرانی قیمت آن و افزایش اجاره‌بها شده است، که در فرمایش اخیر رهبری نیز بر آن تأکید شده است.
🔹عرض کردیم ساخت و ساز باید مطابق نظام عرضه و تقاضا پیش برود،ما نباید در کار بازار دخالت کنیم، نباید بازار را قفل کنیم.
🔹از مسئولین شهرستان تقاضا دارم با تشکیل کارگروه ویژه مسکن قفل ساخت و ساز مسکن در دماوند را بشکنند و رونق را به بازار مربوطه برگردانند و موانع قانونی را برطرف کنند.
🔹جدای از مسکن ملی مردم باید بتوانند به مقدار مورد نیاز مسکن بسازند تا بازار مسکن تعادل پیدا کند و قیمت ها شکسته شود.
🔹از مدیر کل محترم دادگستری جهت پیگیری تحقق عدالت و رسیدگی به حق مظلومان و دادخواهان و راه اندازی کار مردم تشکر میکنیم.
🔹از ایشان و همکاران محترم قضایی دماوند جهت مبارزه با فساد و قطع کردن دست زمین‌ خواران و چپاولگران منابع ملی و طبیعی و آزادسازی اراضی دولتی به نفع مردم حق شناسی و قدردانی می‌کنیم.
🔹همچنین از استاندار محترم جناب آقای مهندس منصوری به جهت حضور پر برکت در
این شهرستان و افتتاح پروژه های هفته دولت سپاسگزاری میکنیم.
🔹از آقای فرماندار و مجموعه دولت در شهرستان دماوند تقاضا داریم کارگروه رفع موانع تولید را فعال کنند و به صورت ماهانه در نماز جمعه گزارش ارائه نمایند.
🔹مقام معظم رهبری فرمودند: قاطعانه باهر  عاملی که تولید را تضعیف می‌کند مقابله کنید.
تولید و اشتغال کلید اداره کشور از چنگال  دشمنان است، باید درد دل  تولید کنندگان را بشنویم و پیگیر حل مشکلات آنان باشیم.
🔹سر کشی دائم از مراکز تولید صنعتی و کشاورزی و بررسی مشکلات آنان و تلاش برای رفع موانع تولید باید در دستور کار همیشگی ادارات مسئول باشد.
🔹از دولت محترم و مجلس محترم بابت رسیدگی به طرح رتبه بندی معلمان و پیگیری احقاق حق این قشر خدوم و ارزنده تشکر می‌کنیم.
🔹اما بخشی از معلمان محترم که ده‌ها هزار نفر هستند از طرح رتبه بندی و مزایای آن محروم مانده اند، معلمان طرح مهرآفرین مورد بی‌مهری وزیر محترم آموزش و پرورش قرار گرفته اند.
🔹معلمان طرح مهرآفرین حدود ۱۵ سال یا کمتر یعنی نصف عمر خود را سپری کرده اند و هنوز بلا تکلیفند.
🔹آنها هنوز رسمی نشده اند، مشمول طرح رتبه‌بندی نیستند و مبلغ علی الحساب رتبه بندی  را هم دریافت نکرده اند.
🔹نمایندگان محترم مرکز در مقابل این بی مهری به معلمان طرح مهرآفرین ساکت ننشینند.
🔹از رئیس جمهور محترم و دلسوز و نمایندگان انقلابی تقاضا داریم به درد دل معلمان طرح مهر آفرین و محرومان از طرح رتبه بندی گوش کنند و مشکل آنان را برطرف کنند.
🔹شرط لازم احیای برجام بسته شدن پرونده ایران در آژانس انرژی اتمی و تضمین منافع اقتصادی ایران است، حوصله تیم ایرانی سر نرفته است، صبر و وقت‌کشی ما،مارا در مسئله هسته ای قوی تر میکند.
🔹توسعه روابط ایران با قاره آفریقا برکات اقتصادی خوبی برای کشور به دنبال خواهد داشت، ایران می‌تواند با تهاتر کالا و خدمات تکنولوژیک  خود به آفریقا از منابع مواد اولیه ارزشمند دنیا در آفریقا بهره‌مند شود.
🔹راهپیمایی اربعین جلوگر وحدت مسلمین و همه آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان است.
🔹باید اربعین را بزرگ داریم و بزرگ جلوه دهیم اربعین روز تجمع و خودنمایی ارزشمند پیروان امام حسین علیه السلام است.