‍ ورزش کبدی در شهرستان دماوند احیا می شود
‍ ورزش کبدی در شهرستان دماوند احیا می شود
در راستای ایجاد نشاط و شادابی در سطح جامعه و گسترش رشته های ورزشی به همت اداره ورزش و جوانان و هیات کبدی شهرستان دماوند رشته کبدی در بخش بانوان فعال شد.

مجید علی آبادی رئیس هیات کبدی شهرستان دماوند در این زمینه گفت : در راستای ایجاد نشاط و شادابی در سطح جامعه و گسترش رشته های ورزشی به همت اداره ورزش و جوانان و هیات کبدی شهرستان دماوند رشته کبدی در بخش بانوان فعال شد.
بهمین جهت در سال گذشته اقداماتی در این خصوص از قبیل فراخوان جهت اعزام افراد علاقه مند به کلاسهای مربیگری در استان تهران و حضور در مسابقات جهت آموزش به این افراد انجام شد و کارت مربیگری این افراد از سوی هیات استان صادر گردید.
در سال جاری نیز در ادامه برنامه های سال گذشته و بر اساس تقویم ورزشی سال ۱۴۰۰ هیات، اولین تیم کبدی بانوان شهرستان دماوند در رده جوانان با حمایت هیات کبدی استان تهران و با حداقل جلسات تمرینی با مربیگری خانم ها حاجی زاده و اکبری به مسابقات انتخابی استان تهران اعزام شدند.
این مسابقات در مجموعه تختی که با حضور ۵ تیم بود، با رعایت کلیه ضوابط بهداشتی بین ۵ تیم تهران الف، ورامین، شهریار، پاکدشت و دماوند، جهت انتخاب بازیکنان بهتر و آماده سازی دو تیم اعزامی به مسابقات کشوری برگزار گردید.

در همین راستا جلسه ای بمنظور تقدیر و تشکر از رئیس و مربیان هیات کبدی در دفتر اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند تشکیل و با اهداء لوح سپاس توسط مقدم رئیس اداره ورزش و جوانان از زحمات ایشان قدردانی گردید.