️بازدید فرماندار دماوند از شرکت های کیمیا شیمی  و شرکت کیمیا مکمل آراد و چند واحد صنعتی دیگر در ناحیه صنعتی آیینه ورزان
️بازدید فرماندار دماوند از شرکت های کیمیا شیمی  و شرکت کیمیا مکمل آراد و چند واحد صنعتی دیگر در ناحیه صنعتی آیینه ورزان
رضا طاهرخانی: با پیگیری مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی و طرح موضوعات در سطح کلان، شاهد اتفاقات خوبی در حوزه شهرک‌های صنعتی در شهرستان دماوند خواهیم بود.

رضا طاهرخانی، سرپرست فرمانداری دماوند به همراه روسای اداره صمت و شهرک صنعتی دماوند، با حضور در ناحیه صنعتی آیینه ورزان از واحد های  تولیدی کیمیا شیمی وشرکت کیمیا مکمل آراد بازدید کردند.

✔️شرکت کیمیا شیمی:
رضا طاهرخانی، سرپرست فرمانداری دماوند در این بازدید اظهار داشت: با توجه به شرایط شیوع کرونا، راه‌اندازی خط تولید ماسک و محلول ضد عفونی در این شرکت از اتفاقات خوب و شایان توجه است.
وی تصریح کرد: با پیگیری مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی و طرح موضوعات در سطح کلان، شاهد اتفاقات خوبی در حوزه شهرک‌های صنعتی در شهرستان دماوند خواهیم بود.

لازم به ذکر است شرکت کیمیا شیمی تولیدکننده ماسک، محلول ضد عفونی و تجهیزات هتلینگ است که زمینه اشتغال ۱۲۸ نفر به صورت مستقیم را فراهم کرده است.

✔️ شرکت کیمیا مکمل آراد
در این بازدید مشکلات این شرکت بررسی و راهکارهای لازم در جهت رفع مشکلات از سوی سرپرست فرمانداری دماوند ارائه شد.

لازم به ذکر است شرکت کیمیا مکمل آراد تولیدکننده مکمل های ورزشی و غذایی است که زمینه اشتغال ۱۲۰ نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم کرده است

 طاهرخانی، سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند در ادامه بازدید ها از پروژه در حال ساخت آتش‌نشانی و شرکتتکاب اتصال، تولیدکننده خط لوله، اتصالات پلی اتیلن و نخستین تولیدکننده اتصالات قطر بالای ایران در شهرک صنعتی آیینه ورزان بازدید کردند.

وی ضمن بازدید از بخشهای مختلف شهرک صنعتی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال است و در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

سرپرست فرمانداری دماوند ضمن بررسی مشکلات تولیدکنندگان گفت: در نخستین فرصت، با برپایی نشست کارگروه رفع موانع تولید، مشکلات تولیدکنندگان و واحدهای صنعتی شناسایی و دسته بندی خواهد شد و به صورت کارشناسی مورد پیگیری قرار می گیرد.

طاهرخانی با تاکید بر استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران گفت: همه مسئولان باید در راستای تحقق سیاست‌های دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت رفع موانع تولید پای کار بیایند.