️طاهر خانی: مدیران و کارکنان ادارت باید با سعه صدر و گشاده رویی نسبت به مطالبات شهروندان گره گشایی نمایند
️طاهر خانی: مدیران و کارکنان ادارت باید با سعه صدر و گشاده رویی نسبت به مطالبات شهروندان گره گشایی نمایند
سامانه پایش تصویری شهر آبسرد تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید

رضا طاهر خانی سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند به صورت سر زده از شهرداری آبسرد بازدید و در جریان اقدامات و نحوه ارائه خدمات به مردم قرار گرفت.

در این بازدید سرپرست شهرداری آبسرد گزارشی از فعالیت ها و نحوه خدمت رسانی به مردم را تشریح کرد.

طاهر خانی دماوند در دیدار با شهردار و کارکنان شهرداری ابسرد، اظهار کرد: تکریم مراجعین و گره گشایی از کار آنان در اولویت دولت مردمی می باشد و با توجه به حجم بالای کار در شهرداری ها، نباید مدیران و کارکنان ادارات را از این امر مهم غافل کند و همانطور که قانون و انجام کار قانونی مهم است اخلاق مناسب و تکریم ارباب رجوع نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

🔺سامانه پایش تصویری شهر آبسرد تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید

طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند ازسامانه پایش تصویری شهر آبسرد بازدید کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند با اشاره به اهمیت برخورداری شهرها از سامانه پایش تصویری گفت: با استقرار این سامانه در کلیه شهرهای شهرستان دماوند، ضریب امنیتی شهرستان افزایش پیدا کرده و آسایش بیشتر شهروندان را به همراه خواهد داشت.

طاهر خانی افزود: سامانه پایش تصویری به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های شهری محسوب شده که برای کنترل هوشمند ترافیک، افزایش ضریب امنیت اجتماعی،ارتقای سطح امنیتی و کشف سرقت‌ها، بازدارندگی از تخلفات وهمچنین هوشمند سازی مدیریت شهری کاربرد دارد.

وی گفت:سامانه پایش تصویری در شهر آبسرد شامل چهار فاز می باشد، که سه فاز نخست آن به صورت کامل اجرا شده است و انتظار ما از شهرداری آبسرد پیگیری و تکمیل فاز چهارم آن تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری است.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند در پایان ضمن قدردانی از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبسرد برای اجرای طرح پایش تصویری بیان کرد:امیدواریم با تکمیل و اجرای طرح سامانه پایش تصویری در شهرستان دماوند اقدامات موثری در جهت رضایتمندی شهروندان و ضریب امنیتی شهرهای شهرستان دماوند انجام شود.

گفتنی است سامانه پایش تصویری شهر آبسرد دارای ۲۶ دوربین پلاک خوان و ۹ دوربین شهری می باشد که با تکمیل فاز چهارم آن با اعتباری بالغ بر ۴۸۰ میلیون تومان، تعداد ۲۸ دوربین شامل سه دوربین شهری و ۲۵ دوربین پلاک خوان به مجموعه سیستم پایش تصویری این شهر اضافه خواهد شد.