مردم شهرستان دماوند، نشریه ره‌آورد را مانند کتاب در کتابخانه‌های منزلش‌ان نگه‌داری می‌کنند

ابوذر نادری

ابوذر نادری در گفت وگو با خبرنگار ره آورد با بیان اینکه شنیدن نام “ره آورد” یادآور مجموعهء خاطرات مردم شهرستان دماوند است، اظهار داشت: این نشریه مرورگرتصاویری است که ایام ماضی را سبز نشان داده و جلوه گر نشاط و پویایی است؛ همچنین نخستین مجله ی شهرستان است که با قرار دادن عکس وتصاویر بزرگان و معتمدین شهر که سال ها از فوتشان گذشته بود، حواس مخاطبان رامعطوف خود می نمود.
وی ادامه داد: مضامین و موضوعات جذاب که باعث می شد اجتماعات کوچک و بزرگ ره آورد را دست به دست بگردانند و بعضا برای دیگران هم این نسخهء محلی را تجویز کنند.
رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند تصریح کرد: مفتخرم به داشتن همشهریانی خوش ذوق و سلیقه که باغیرت نخستین نسخه از “ره آورد “را مانند کتاب دست به دست می کردند و در کتابخانه منزلشان جای دادند و همچنان مانند یک کتاب از آن نگه داری می کنند.
نادری ضمن تبریک به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس نشریه ره آورد تاکید کرد: آینده نگری و افق ترسیمی و ذهن روشن عزیزانی همچون حاج آقاشیخ جواد حاج علی اکبری و حاج شیخ حمید مشهدی آقایی و پیشکسوت عزیز شهرستان در عرصه فرهنگ و هنر ،جناب حاج محمدآقای مشهدی آقایی قابل تقدیراست.
وی اضافه کرد: همچنین برخود لازم میدانم اززحمات پرسنل محترم “ره آورد” که در طی یک ربع قرن به بهترین نحوحامی این مجموعه بودندتشکر نمایم؛ دریک جمله ره آورد را با نام مهندس علی نوروزقزوینی می شناسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *