نکته شاخص ره‌آورد حضور افرادی فاضل و عالم به عنوان مسئولین این نشریه است

مجید صفری

مجید صفری در گفت و گو با خبرنگار ره آورد با اشاره به اهمیت مطبوعات و رسانه ها در شهرستان دماوند است، اظهار داشت: از جمله نشریات فعال و مهم در شهرستان نشریه وزین و پربار ره آورد است که سبقه بسیار خوبی را در شهرستان برجای گذاشته است.

وی ادامه داد: از نکات مهم و شاخص این نشریه این است که افرادی که نشریه ره آورد را اداره می کنند دانشمند، اهل علم و فضل اند که این برای شهرستان یک افتخار و نعمت است.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه این نشریه طی بیست و پنج سال فعالیت خود در منطقه اعتماد مردم را به خود جلب کرده است، گفت: این نشریه حد تعادل را به خوبی در شهرستان رعایت کرده و مورد اعتماد مردم واقع شده است.

صفری افزود: این بهترین جایگاه و فرصت برای نشریه ره آورد است که با قلم خوب خود بتواند مسائل و مشکلات شهرستان دماوند را بیان کند.

وی تاکید کرد: به نظر من یکی از موضوعاتی که توانسته است ره آورد را نسبت به سایر نشریه ها شاخص کند، ماندگاری آن است؛ ماندگاری این نشریه یک حسن است زیرا این نشریه نشان داده که با تمام شرایط و مشکلات کنار آمده است.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به اینکه نشریه ره آورد یک سرمایه شهرستانی برای ما محسوب می شود، افزود: من به شخصه علاقه مند به این نشریه هستم و همیسه با دقت آن را مطالعه می کنم، ضمن اینکه گفتار و نوشتار این نشریه بسیار تاثیرپذیر است.

صفری ضمن تبریک بیست و پنج سالگی نشریه ره آورد خاطر نشان کرد: باید این نشریه را توسعه داد که حوزه شهرستانی به صورت کامل پوشش داده شود تا تمام شهروندان شهرستان بتوانند از آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *