انفجار واحد مسکونی در گیلاوند یک نفر مصدوم برجای گذاشت
انفجار واحد مسکونی در گیلاوند یک نفر مصدوم برجای گذاشت
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دماوند: به همه شهروندان توصیه می‌شود از ایمنی وسایل گرمایشی اطمینان حاصل کنند تا این حوادث ناگوار رخ ندهد.

👤 رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دماوند از انفجار یک واحد مسکونی در گیلاوند خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر مصدوم شده است.

🔹عبدالرحمان رزمگه در جمع خبرنگاران در خصوص حادثه انفجار در یک منزل مسکونی که ساعتی پیش در منطقه گیلاوند رخ داده بود گفت: این حادثه ساعت ۱۸ عصر امروز جمعه ۱۷ دی ماه برخ داده است.

🔸رزمگه بیان داشت: پس از تماس با مرکز فوریت‌های پزشکی اعلام شد که یک مورد حادثه نشت گاز شهری در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای منطقه گیلاوند روبه‌روی ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند رخ داده که پس از ثبت در سامانه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ بلافاصله عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

🔹رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان دماوند گفت: پس از حضور عوامل امدادی در محل حادثه با ایمن‌سازی محل حادثه توسط عوامل آتش‌نشانی و امداد گاز شهرستان دماوند، یک نفر مصدوم در واحد مسکونی با اقدامات اولیه درمانی توسط آمبولانس پایگاه اورژانس به بیمارستان سوم شعبان دماوند منتقل شد.

🔸وی عنوان داشت: به همه شهروندان توصیه می‌شود از ایمنی وسایل گرمایشی اطمینان حاصل کنند تا این حوادث ناگوار رخ ندهد.