ایجاد درآمد پایدار در روستاها، زمینه ساز  توسعه روستایی و ارائه خدمات بهتر به روستاییان است
ایجاد درآمد پایدار در روستاها، زمینه ساز  توسعه روستایی و ارائه خدمات بهتر به روستاییان است
نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند با توجه به لزوم تقویت تولیدات کشاورزی و باغی گفت: با توجه به پتانسیل شهرستان دماوند در حوزه کشاورزی و باغداری، باید تولید محصولات کشاورزی در این شهرستان در اولویت باشد.

💠علیرضا رضاهاشمی، رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند، حسین رحیمی، مشاور نماینده دماوند و فیروزکوه ، دهیاران و جمعی‌از اعضای شورای اسلامی منطقه کوهپایه ابرشیوه با حضور در فرمانداری با رضا طاهرخانی، سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند، دیدار و گفتگو کردند.

🔹️طاهرخانی،سرپرست فرمانداری دماوند با اشاره به اهمیت وضعیت جغرافیایی روستاهای محور دلیچای، خدمات‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به ویژه در ایام سرد سال را از ضروریات برشمرد و بر خدمات‌رسانی شایسته به روستاییان تاکید کرد.

🔸نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند  با توجه به لزوم تقویت تولیدات کشاورزی و باغی گفت: با توجه به پتانسیل شهرستان دماوند در حوزه کشاورزی و باغداری، باید تولید محصولات کشاورزی در این شهرستان در اولویت باشد.

🔹️طاهرخانی تصریح کرد: علاوه بر این، ایجاد درآمد پایدار در روستاها می‌تواند زمینه توسعه روستایی و ارائه خدمات بهتر به روستاییان را فراهم کند که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

🔸ایشان در پایان با اشاره به اهمیت ایجاد فرصت شغلی و راه اندازی بنگاه‌های کوچک اقتصادی در روستاها گفت: یکی از عمده‌ترین راهکارها که نقش قابل توجهی در اشتغالزایی دارد و مانع مهاجرت جوانان روستا به کلان شهرها می‌شود، راه‌اندازی کارگاه های تولیدی با توجه به ظرفیت‌ها است؛ راهکاری که در صورت توجه و حمایت، انگیزه جوانان را برای ماندن در روستا و تلاش برای آبادانی زادگاه خود بیشتر می‌کند.