تغییرات مدیریتی در ادارات شهرستان دماوند با اولویت جوان‌گرایی و روحیه جهادی انجام خواهد گرفت
تغییرات مدیریتی در ادارات شهرستان دماوند با اولویت جوان‌گرایی و روحیه جهادی انجام خواهد گرفت
مدیران از میزهای خود فاصله گرفته و مشکلات مردم را لمس کنند/ مسئولان در سطح روستاها از حاشیه‌سازی فاصله بگیرند

رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند:
🔹در مدت کوتاه از عمر این دولت مردمی بسیاری از کارهای بر زمین مانده در حال تحقق هستند، همچنین اقدامات مثبتی از سوی دهیاران و شوراها را شاهد بوده‌ایم که بهره برداری شده‌ یا در حال انجام هستند.
🔹همدلی و شتاب در اجرای مطالبات مردم خواسته‌ ما بوده و هست و خواهد بود، یکی از نارضایتی‌ها این بود که مدیران را در نماز جمعه‌ها نمی‌بینیم یا در دفعات اندکی در نماز جمعه حضور می‌یابند اما اکنون در قالب یک جدول زمان‌بندی مدیران موظفند در سه هفته متوالی به همراه کارکنان در نماز جمعه حاضر شده و میز خدمت برگزار کنند تا دیدار چهره به چهره با مردم و رسیدگی به امور آنها و نیز دیدار با امام جمعه در راستای جهاد تبیین میسر شود.
🔹استفاده از نیروی جوان از دیگر تاکیدات مقام معظم رهبری است لذا در کنار با تجربه‌ها باید نیروی جوان نیز وارد میدان شوند، در این راستا تلاش کردیم همه انتصابات جدید دهیاری‌های سطح شهرستان از نیروهای جوان، مومن و انقلابی منطقه باشد.
🔹در برخی از ادارات که مقرر است تغییراتی صورت گیرد نیز پیشنهادات و اولویت فرمانداری شهرستان بر انتصاب جوانانی با روحیه جهادی بوده است. نیروهای جوان توانمندی در شهرستان وجود دارد که باید از آنها بهره‌مند شویم.
🔹موضوع مدیریت بانشاط در سطح شهرستان در دست پیگیری است و از مدیران خواستیم که دراین زمینه اقدامات لازم را انجام دهند، مدیران حتما باید ازمیزهای خود فاصله گرفته و در کنار مردم بوده و مشکلات را از نزدیک لمس کنند، این مهم مخصوصا در روستاها باید مورد توجه ویژه باشد.
🔹اهل رسانه اقدامات و فعالیت‌ها در روستاها را منعکس کنند و خدمات و تلاش‌های دهیاران و شوراها را به اطلاع مردم در سطح جامعه برسانند و در این آگاهی بخشی هماهنگی‌های لازم به عمل آید.
🔹بخشدار جدید مرکزی دماوند با توکل بر خدا و مردمی بودن کار خود را آغاز کند و حتما با برنامه کارها را به جلو براند همچنین در این راه تعامل و همدلی و وحدت با دستگاه‌ها را در مجموعه داشته باشد تا شاهد حرکت نویی در تحقق مطالبات مردمی باشیم.
🔹همه مسئولان در سطح روستاها و دیگر سطوح از حاشیه فاصله بگیرند و از اصل مطلب که کار کردن برای مردم است غافل نشوند.