جبران خسارت علمی و آموزشی دوران کرونا باید در صدر برنامه‌های آموزش و پرورش قرار گیرد
جبران خسارت علمی و آموزشی دوران کرونا باید در صدر برنامه‌های آموزش و پرورش قرار گیرد
رسانه‌های دشمن قصد دارند جریان اربعین را انکار کنند/ محروم شدن از قدرت تسلیحاتی خیانت است

▪️«حجت‌الاسلام فتاح‌دماوندی» امام جمعه دماوند در خطبه های نماز جمعه شهر دماوند اظهار کرد :

🔹آغاز سال تحصیلی جدید را پیشاپیش گرامی می‌داریم و از زحمات فرهنگیان محترم، معلمان، مدیران و مسئولین عزیز آموزش و پرورش در شهرستان قدردانی می‌کنیم.

🔹جبران خسارت علمی و آموزشی دوران کرونا باید در صدر برنامه‌های آموزش و پرورش قرار گیرد تا عقب‌ماندگی علمی دانش آموزان جبران شود.

🔹در آستانه سال جدید تحصیلی باید به دانش آموزان کم بضاعت و محروم کمک کنیم ودر این راه با کمیته امداد حضرت امام(ره) در برگزاری شور عاطفه ها و مددجویان همراه شویم.

🔹یاد و خاطره امام خمینی “ره”، شهدا، آزادگان، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان عزیز دوران مقدس و دلاور مندان دماوندی و جان برکفان شهرستان شهید پرور و انقلابی مان را گرامی می داریم.

🔹جنگ ما فقط با عراق و رژیم بعث نبود بلکه ما با آمریکا و همه پشتیبانان غربی و شرقی اش می جنگیدیم و موفقیت خود را مدیون توسل، توکل، دعا و مدد از خداوند هستیم.

🔹پدران و مادران شهدا، ایثارگران و رزمندگان نقش انکارناپذیری در دفاع مقدس ۸ ساله داشتند، آنان شکر در مصیبت را از حضرت زینب(س) آموختند و به شهیدان و جانبازان خود افتخار کردند۰

🔹ایستادگی ملت شجاع ایران روزی در عرصه نظامی بود و این روزها مقاومت شما در عرصه های اقتصادی و فرهنگی، دشمن را متعجب و عصبانی کرده است.

🔹قدرت‌های دنیا به پشتوانه توان نظامی خود زورگویی می‌کنند؛ اینکه ما خود را از قدرت تسلیحاتی محروم نگه داریم، خیانت به خود و آیندگان کرده‌ایم.

🔹باید علاوه بر تقویت توان دفاعی و امنیتی در موضوعات علمی و فناوری، سیاسی و سیاست خارجی، اقتصادی، فرهنگی واجتماعی، اداری، حقوقی، قضایی و امور زیربنایی نیز خود را ارتقاء دهیم.

🔹پدیده بی‌نظیر اربعین و این همایش بسیار مهم معنوی و اجتماعی و سیاسی جهان، دشمنان اسلام و انسانیت را از عصبانی کرده است.

🔹رسانه‌های دشمن قصد دارند جریان اربعین را انکار و مخفی و سانسور کنند و در کنار آن، این واقعه عظیم را تحریف و وارونه نشان دهند.