جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند تشکیل شد
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند تشکیل شد
هموطنان از تردد غیر ضروری خودداری کنند.

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در پی برودت هوا و بارش برف به ریاست طاهر خانی، رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند تشکیل و تمامی تیم های امدادی و خدماتی در آماده باش کامل قرار گرفتند.

🔹با توجه به برودت هوا و بارش شدید برف در سطح محورهای اصلی و فرعی شهرستان دماوند، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند به ریاست رضا طاهر خانی، سرپرست فرمانداری و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.

🔸رضا طاهر خانی در این جلسه اظهار کرد: بر اساس پیش‌بینی های هواشناسی، شاهد بارش برف و برودت هوا در سطح شهرستان دماوند بودیم که آمادگی اعضای کامل مدیریت بحران برای خدمات در مواقع لزوم و هماهنگی اعضا از نکات ضروری و قابل اهمیت می باشد.

🔹رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند اضافه کرد: اعضای ستاد مدیریت بحران باید در هر زمان از شبانه روز از آمادگی کامل برخوردار باشند زیرا حادثه و بحران زمان نمی شناسد.

🔸وی تصریح کرد: مدیران توانمند افرادی هستند که بتوانند در شرایط های بحرانی بهترین تصمیم ها را گرفته تا از میزان خسارت های جانی و مالی بکاهند و برنامه ریزی های منظم و و تصمیم گیری مناسب در امور مدیریت بحران به منظور پیشگیری، کنترل و نظارت دقیق در اینگونه از حوادث طبیعی را امری مهم و ضروری است.

🔹این مقام مسئول ادامه داد: در بحث مدیریت بحران، پیشگیری از بحران وآمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاههای اجرایی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند.

🔸فرماندار شهرستان دماوند در پایان ضمن تشکر از اعضای ستاد مدیریت بحران، از تمامی هموطنان درخواست کرد در صورت لزوم از تردد غیر ضروری خود داری کنند و هموطنان و رانندگان در صورت تردد، در مسیر جاده های هراز و فیروزکوه، حتماً تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.
طاهر خانی ادامه داد: عوامل راهداری مشغول به نمک و شن پاشی هستند و تمامی معابر اصلی باز است و مکان های برای اسکان اضطراری در سطح جاده های شهرستان دماوند پیش بینی و آماده ارائه خدمات به هموطنان می باشند.