علی شیوا: باید نگاه ویژه به شهرستان دماوند شود
علی شیوا: باید نگاه ویژه به شهرستان دماوند شود
از مهندس ملکی معاون استاندار خواهش می کنم دماوند را نگاه ویژه ببینند. دماوند واقعا ویژه است؛ به دلیل نزدیکی به پایتخت، آب و هوای منحصر به فرد و فضای بکر و دست نخورده ی آن.

👤علی شیوا، شهردار دماوند:
🔹نام دماوند یادآور شکوه و عظمت یک ملت است و صرفا متعلق به ما نبوده و عظمت یک ملت در آن نهفته است.
🔹۱۲ سال قبل این موضوع را یادآور شدم که منطقه دماوند به اندازه این نام بزرگ از آن چیزی که به عنوان مواهب توسعه می‌شناسیم بهره مند نشده است.
🔹در کنار منتخبین مردم تلاش کردیم که دماوند را یک گام به سمت جلو حرکت دهیم. ولی کماکان وضع موجود با وضع مطلوب فرق دارد و باید نگاه ویژه به شهرستان دماوند شود، در کنار تک تک مردم دماوند، در کنار نهاد های فرا دستی تلاش کنیم وهمه باهم یک یا علی گفته و در چهار چوب قانون دماوند را زیبا تر بسازیم.

از مهندس ملکی معاون استاندار خواهش می کنم دماوند را نگاه ویژه ببینند، دماوند واقعا ویژه است۱- به دلیل نزدیکی به پایتخت۲- آب و هوای منحصر به فرد ۳- فضای بکر و دست نخورده که بر اساس نظر هیئت وزیران# دماوند به عنوان منطقه گردشگری شناخته شده# و امیدواریم این نگاه را همچنان داشته باشند.

از آنجایی که دماوند ۲ نقطه اصلی ورودی استان تهران محسوب شده باید به آن به صورت ویژه نگاه کرد، زیرا بودجه محدود شهر دماوند پاسخگوی پروژه های بزرگ ملی نخواهد بود و اجرای پروژه کمربندی دماوند به مسافرین کل کشور که از این  مسیر عبور می کنند سرویس می دهد.