کلیه زیر ساخت های آسیب دیده در سیل سریعا بازسازی شود
کلیه زیر ساخت های آسیب دیده در سیل سریعا بازسازی شود
مدیران ادارات خدمات رسان با حضور میدانی پیگیر رفع مشکلات ناشی از سیل باشند

جلسه ستاد مدیریت بحران بخش رودهن به ریاست رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، رضایی مهر معاون هماهنگی امور عمرانی امیری بخشدار رودهن، حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه بخش رودهن، سرهنگ نجفی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان دماوند و اعضای این ستاد در سالن جلسات بخشداری رودهن برگزار شد.

گفتنی است این جلسه جهت بررسی عملکرد ادارات عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند و ارایه گزارش از خدمات انجام شده در جریان وقوع سیل در بخش رودهن برگزار شد.

فرماندار شهرستان دماوند در این نشست با تاکید بر لزوم برقراری زیر ساختها در روستاهای درگیر سیل گفت: کلیه دستگاه های خدمات رسان باید ظرف مدت ۴۸ ساعت نسبت به برقراری جریان گاز، آب شرب، برق اقدام کنند

وی افزود: پاکسازی کامل جاده ها، معابر شهری و روستایی در کمترین زمان ممکن انجام شود تا عبور مرور در آن به سهولت انجام گردد.

رئیس ستاد بحران شهرستان دماوند در پایان گفت: کلیه مسئولان دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران باید به صورت میدانی و با حضور در محل وقوع سیل در روستاها نسبت به بررسی وضع موجود اقدام و با تلاش شبانه روزی جهت حل مشکلات به قید فوریت اقدام کنند.

شایان ذکر است با توجه به احتمال بارش باران، طغیان رودخانه ها و وقوع مجدد سیل، ادارات عضو ستاد مدیریت بحران تا پایان روز دوشنبه در آماده باش کامل هستند.